Přeji Vám krásné léto :)

Tento blog je věnován celebritám a soutěžím.. doufám že se vám tu bude líbit  a přijdete na dalí návštevu pak i já se ráda přijdu podívat na váš blog :)

This is it

26. září 2009 v 9:01 | Janasek |  This Is It
Informace

Praha - Poslední film s Michaelem Jacksonem This Is It natočený na základě záznamu ze zkoušek v Los Angeles a Inglewoodu na plánovanou šňůru koncertů v Londýně vstoupí do kin v České republice 29. října. Původně se hovořilo o termínu 30. října. Fanoušci nedávno zemřelého zpěváka budou mít možnost vidět popového krále ve snímku ve vysokém rozlišení a s digitálním zvukem. ČTK to sdělila Alice Rychlinková z distribuční společnosti Falcon.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji ve vybraných kinech již od 27. září, stejně jako po celém světě. V tento den bude na stránkách www.thisisit-film.cz zveřejněn seznam tuzemských kin, která budou očekávaný hudební snímek uvádět.

Snímek Michael Jackson's This Is It bude promítat kina po celém světě jen dva týdny. Světová premiéra se uskuteční ve více než 25 premiérových projekcích, z nichž 15 se bude koordinovaně konat ve stejný okamžik. Distributoři se také rozhodli zorganizovat speciální veřejné předpremiéry, díky nimž film již tři hodiny po slavnostních premiérách uvidí široká veřejnost.

Premiéra filmu se koná 27. října v Los Angeles v 18:00 místního času. Akce bude současně zahajovacím aktem pro více než 25 premiér po celém světě. V dalších městech se budou navazující slavnostní premiéry konat současně a obrázky v Los Angeles budou přímo na místo konání přenášeny satelitním spojením. V mnoha dalších městech včetně Prahy je premiéra naplánována na 28. října.

"Koordinované premiéry a předpremiéry po celém světě nabízí možnost zúčastnit se globální oslavy fascinující kariéry Michaela Jacksona," uvedl Jeff Blake, předseda divize Worldwide Marketing and Distribution společnosti Sony Picture.
Film, z nějž některé scény budou zpracovány 3D technologiemi, poskytne pohled na umělcovu kariéru a bude obsahovat rozhovory s některými z Jacksonových nejbližších přátel a spolupracovníků.

"Snímek není pouhou poctou umělci, který dokázal nadchnout své publikum každou vteřinou svého pobytu na jevišti, ale je také příhodným darem milionům fanoušků po celém světě, kteří ho milovali a kterým zasvětil celý svůj život," uvedl John McClain, zástupce organizace The Estate of Michael Jackson a dlouholetý přítel rodiny Jacksonových.

Výtěžek z promítání filmu bude věnován organizaci Michael Jackson Family Trust, kterou zpěvák ve své závěti určil jako dědice části svého majetku.

Ze zkoušek na Jacksonovo turné prý existuje až 100 hodin videozáznamů. Podle serveru Digital Spy zaplatila společnost Columbia Pictures za filmová práva 60 milionů dolarů (1,1 miliardy korun). Ve smlouvě je údajně i zmínka o tom, že ve filmu se nesmí objevit pasáž, která by Jacksona ukázala v negativním světle.

Padesátiletý Michael Jackson zemřel 25. června po zástavě srdce. Podle oficiálního vyjádření koronera bylo příčinou úmrtí předávkování anestetikem propofol. Pohřben byl 3. září na hollywoodském hřbitově Forest Lawn.

Za svou výjimečnou kariéru prodal Jackson po celém světě odhadem 750 milionů desek, vydal 13 singlů, které se dostaly na první příčky žebříčků prodejnosti. Guinnessova kniha rekordů zaznamenala Jacksona jako nejúspěšnějšího hudebníka všech dob a jeho album Thriller jako nejprodávanější album všech dob. Jackson získal 13 cen Grammy a byl poctěn oceněním Artist of the Century (Nejlepší umělec století).

Moc se těším ale vůbec netuším kde to bude jestli tady nekde poblíš fakt nevím

Zdroj: http://m--j.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman-Jackson-SB Roman-Jackson-SB | E-mail | Web | 26. září 2009 v 10:23 | Reagovat

TO U MĚ ASI NEBUDE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama