Přeji Vám krásné léto :)

Tento blog je věnován celebritám a soutěžím.. doufám že se vám tu bude líbit  a přijdete na dalí návštevu pak i já se ráda přijdu podívat na váš blog :)

Září 2009

Konec 2.kola SONP

30. září 2009 v 20:01 | janasek
Tak je tu posledni kolo SONP soutežící jsou :
danusska74 - Heal the world

Roman-Jackson - Beat It

Bohužel vypadavá SáRíSeQ♥ - Who is it ale držela jsi se hezky

Tak držím palečky a jedem jedem =)


Pár triček (obleceni) s michaelem

30. září 2009 v 13:45 | janasek |  Michael Jackson

moc hezké tričko moc hezke

Všechny jsou moc krásnéééé hned bysem je chtela a doufám že asppon tři budu mít

návštevnost dekuji

28. září 2009 v 14:47 | janasek |  já říkám

Navstevnost za minuly tyden (21.9. 2009 - 27.9. 2009) je:
Pondeli: 20
Utery: 23
Streda: 28
Ctvrtek: 22
Patek: 27
Sobota: 33
Nedele: 27

Celkem: 180


Dobré ráno

28. září 2009 v 7:35 | janasek |  já říkám
Dobré ráno jak jste se vypsala - no já docela dobře !!!!!

co dneska plánujete když je ten státní svátek ???????? no já nic budu doma možná půjjdu ven a jinak čučet na televizi nebo do počíteče klasika =)........

JO a ješte jedna vec už mám lístky na film huráááááá už se tam moc teším a co vy ???? já pojedu do jihlavy do města tak třeba se tam sněkým potkám


Ahojky hezký den

27. září 2009 v 11:23 | janasek
ta se ale má!!!

Michael Jackson se schovava před novináři

fotenka

26. září 2009 v 16:22 | janasek

This is it

26. září 2009 v 9:01 | Janasek |  This Is It
Informace

Praha - Poslední film s Michaelem Jacksonem This Is It natočený na základě záznamu ze zkoušek v Los Angeles a Inglewoodu na plánovanou šňůru koncertů v Londýně vstoupí do kin v České republice 29. října. Původně se hovořilo o termínu 30. října. Fanoušci nedávno zemřelého zpěváka budou mít možnost vidět popového krále ve snímku ve vysokém rozlišení a s digitálním zvukem. ČTK to sdělila Alice Rychlinková z distribuční společnosti Falcon.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji ve vybraných kinech již od 27. září, stejně jako po celém světě. V tento den bude na stránkách www.thisisit-film.cz zveřejněn seznam tuzemských kin, která budou očekávaný hudební snímek uvádět.

Snímek Michael Jackson's This Is It bude promítat kina po celém světě jen dva týdny. Světová premiéra se uskuteční ve více než 25 premiérových projekcích, z nichž 15 se bude koordinovaně konat ve stejný okamžik. Distributoři se také rozhodli zorganizovat speciální veřejné předpremiéry, díky nimž film již tři hodiny po slavnostních premiérách uvidí široká veřejnost.

Premiéra filmu se koná 27. října v Los Angeles v 18:00 místního času. Akce bude současně zahajovacím aktem pro více než 25 premiér po celém světě. V dalších městech se budou navazující slavnostní premiéry konat současně a obrázky v Los Angeles budou přímo na místo konání přenášeny satelitním spojením. V mnoha dalších městech včetně Prahy je premiéra naplánována na 28. října.

"Koordinované premiéry a předpremiéry po celém světě nabízí možnost zúčastnit se globální oslavy fascinující kariéry Michaela Jacksona," uvedl Jeff Blake, předseda divize Worldwide Marketing and Distribution společnosti Sony Picture.
Film, z nějž některé scény budou zpracovány 3D technologiemi, poskytne pohled na umělcovu kariéru a bude obsahovat rozhovory s některými z Jacksonových nejbližších přátel a spolupracovníků.

"Snímek není pouhou poctou umělci, který dokázal nadchnout své publikum každou vteřinou svého pobytu na jevišti, ale je také příhodným darem milionům fanoušků po celém světě, kteří ho milovali a kterým zasvětil celý svůj život," uvedl John McClain, zástupce organizace The Estate of Michael Jackson a dlouholetý přítel rodiny Jacksonových.

Výtěžek z promítání filmu bude věnován organizaci Michael Jackson Family Trust, kterou zpěvák ve své závěti určil jako dědice části svého majetku.

Ze zkoušek na Jacksonovo turné prý existuje až 100 hodin videozáznamů. Podle serveru Digital Spy zaplatila společnost Columbia Pictures za filmová práva 60 milionů dolarů (1,1 miliardy korun). Ve smlouvě je údajně i zmínka o tom, že ve filmu se nesmí objevit pasáž, která by Jacksona ukázala v negativním světle.

Padesátiletý Michael Jackson zemřel 25. června po zástavě srdce. Podle oficiálního vyjádření koronera bylo příčinou úmrtí předávkování anestetikem propofol. Pohřben byl 3. září na hollywoodském hřbitově Forest Lawn.

Za svou výjimečnou kariéru prodal Jackson po celém světě odhadem 750 milionů desek, vydal 13 singlů, které se dostaly na první příčky žebříčků prodejnosti. Guinnessova kniha rekordů zaznamenala Jacksona jako nejúspěšnějšího hudebníka všech dob a jeho album Thriller jako nejprodávanější album všech dob. Jackson získal 13 cen Grammy a byl poctěn oceněním Artist of the Century (Nejlepší umělec století).

Moc se těším ale vůbec netuším kde to bude jestli tady nekde poblíš fakt nevím

Zdroj: http://m--j.blog.cz/

zase v obchode moc mu to sluší

25. září 2009 v 20:20 | janasek
wooooooooooooooooooooooooow moc hezky

Michael jackson v obchode =)=) jedna fotka

25. září 2009 v 14:52 | janasek
moc mu to sluší

Moc hezká fotka Mikyho - a písnička

24. září 2009 v 13:45 | Janasek
Je moc hezká a ktomu vám dát pisničku Man in the mirror která je moc krásná


Vyhrajte výlet na premiéru filmu Michael Jackson´s This Is It v USA!

23. září 2009 v 14:13 | Janasek |  This Is It
Vyhrajte týdenní zájezd pro dvě osoby do Los Angeles a zúčastněte se slavnostní světové premiéry filmu Michael Jackson´s This Is It. Stačí, když nám do konce září pošlete vaše video, ve kterém přezpíváte část jedné z nejznámějších písní krále popu Black or White.
Kromě exkluzivní možnosti zúčastnit se světové premiéry filmu pro vás bude připraven po celou dobu zajímavý program. Čeká vás navštěva Hollywoodského muzea voskových figurín (Wax Museum), tour po lokaci Thrilleru Halloweenský karneval. Zájezd, který se uskuteční v termínu od 26. 10. až 1. 11. 2009 zahrnuje ubytování, stravu a zpáteční letenky pro dvě osoby.

Zadání soutěže:
Od úterý 22.9. až do středy 30.9. mohou soutěžící zasílat krátký videoklip na hudební motiv písně Black or White od Michaela Jacksona. Úkolem je zazpívat níže specifikovanou pasáž textu Michaela Jacksona. Tím je zajištěna rovnost podmínek pro všechny soutěžící. V pondělí 5.10. vybere porota z došlých videí pět finalistů, které zveřejníme na našich internetových stránkách. O tom, kdo se vypraví do LA, rozhodnou v anketě samotní čtenáři. Soutěžící s nejvyšším počtem hlasů vyhraje zájezd do Los Angeles pro dvě osoby. Další čtyři pak knihy, trička k filmu a CD Michaela Jacksona.

Pasáž písně, kterou máte nazpívat:
Black or white - závěrečná pasáž písně, kde se dokola opakuje stejný text
Don't Tell Me You Agree With Me
When I Saw You Kicking Dirt In My Eye
But, If
You're Thinkin' About My Baby
It Don't Matter If You're Black Or White
I Said If
You're Thinkin' Of Being My Baby
It Don't Matter If You're Black Or White
I Said If
You're Thinkin' Of Being My Brother
It Don't Matter If You're Black Or White

Vaše videa ve velikosti do 50 MB a časové délce do jedné minuty zasílejte nejpozději do 30.9. na e-mail soutez.jackson@nova.cz!


Podmínky soutěže:
1) Soutěžící uvede své jméno, příjmení, adresu, telefon, email a věk
2) Soutěžící souhlasí se zveřejněním zaslaného videa na internetu i v televizním vysílání
3) Soutěžící zároveň čestně prohlašuje, že je majitelem biometrického pasu nebo se jím do 30.9. stane nebo splňuje všechny podmínky pro vstup na území USA
4) Soutěžit můžete pouze s vlastní nahrávkou
5) Soutěžící prohlašuje, že je starší 18ti let nebo že s ním v případě výhry první ceny pojede osoba starší 18ti let

Více Informaci najdete ZDE


Já se bohužel nezůčastním nemám vůbec hlas A CO VY ???????????????????????


Obrázky

22. září 2009 v 15:28 | janča
Michael Jackson si soukromý a rodinný život přísně střežil. Často byl na ulici vidět v maskách, skrytý po plachtami či na kolečkovém křesle. Takřka vždy v černých brýlích. Nyní se na internetu objevily fotky, na kterých je v rodinném kruhu, na soukromé party a se svými dětmi. Podívejte se na ně.
Jackson s dětmi
Michael Jackson se svými dětmi. Naře stojí starší syn Prince, dole sedí dcera Paris.
Jackson s dcerou
Jackson s dcerou Paris.
Jackson v tričku se svou fotografií
V tričku, na němž je přetištěna Jacksonova

JANET Jackson

a jedna moc smutná


Moc Dekuji

21. září 2009 v 15:14 | janasek=)
Navstevnost za minuly tyden (14.9. 2009 - 20.9. 2009) je:
Pondeli: 29
Utery: 32
Streda: 31
Ctvrtek: 24
Patek: 33
Sobota: 54
Nedele: 58

Celkem: 261

pořád je to hrůza a bude

20. září 2009 v 20:04 | janasek

Jacksonovi ve zlaté rakvi zpívaly hvězdy, dcera rozplakala svět


Ze Staples Center vynesli zlatou rakev, vrtulník vykreslil do oblohy nad Los Angeles písmena MJ a jedna z nejsledovanějších tryzen v historii skončila. Se zpěvákem Michaelem Jacksonem se nejprve rozloučila rodina na soukromém obřadu, pak přišlo veřejné rozloučení. Během více než dvouhodinové show zazněly obdivné vzpomínky a Jacksonovy písně v podání řady celebrit.


Bratři Michaela Jacksona nesou rakev ve Staples Centre
Jacksonovi bratři nesoou rakev

Emotivní závěrečné slzy pro "nejlepšího tátu"

"Stojím tady a snažím se nalézt slova útěchy. Snažím se pochopit, proč jsme ztratili bratra. Michaeli, když jsi odešel, vzal jsi s sebou kus mě. Děkuji ti za vše, co jsi udělal pro tento svět. A mám velkou prosbu, abys našemu bratrovi Brandonovi vyřídil, že ho objímám..." řekl jménem rodiny Marlon Jackson, než se mu zlomil hlas.
Janet s dcerami Michaela Jacksona La Toyou a Paris
LaToya Jacksonová a Michaelova dcera Paris
Dvanáctiletá dcera Paris se při svém projevu rozbrečela
Paris se při svém projevu rozbrečela
Pak přišla ještě dojemnější chvíle. Na pódiu se objevila dvanáctiletá Michaelova dcera Paris. "Byl nejlepším tátou, kterého jsme mohli mít," řekla v slzách.
Ve Staples Center se rozsvítil velký nápis I am alive and I am here forever a za zvuku písně Man On The Mirror - Jacksonově účtu bolestem světa - rodina vynesla z haly zlatou rakev s tělem slavného zpěváka na poslední cestu. "Lidé vstali, tleskají, pláčou. I když se to na začátku nezdálo, bylo to hodně emotivní," líčil přímo z haly zpravodaj MF DNES v Los Angeles.

Než přinesli krále ve zlaté rakvi, vypadl zvuk

Veřejné rozloučení zahájil půlhodinový výpadek, kdy z haly nešel zvuk televizního signálu. Když se technika vzpamatovala, objevila se ve Staples Center za tónů gospelové písně We're Going To See The King (Spatříme krále) Jacksonova rakev pokrytá rudými květy. Lidé povstali a aplaudovali.

Jacksonova sestra - zpěvačka Janet Jackson

Není důležité, kde jsem, vysvětlil Jacksonův producent
Jacksonova sestra Janet
Jacksonův bratr Jermaine zazpíval píseň Smiles Nejprve se na hřbitově rozloučila rodina
Krátce před 17. hodinou vyrazila auta s rodinou Jacksonových ze čtvrti Encino směrem ke hřbitovu Forest Lawn, kde se rodina se zpěvákem rozloučila na čtyřicetiminutovém soukromém obřadu. Policie kvůli koloně Rolls-Royceů, cadillaků a černých Range Roverů omezila provoz na šestiproudé dálnici.
Rakev s Michaelem Jacksonem pod pódiem ve Staples Centru
Rakev s Michaelem Jacksonem pod pódiem ve Staples Centru
Jacksonovi bratři nesou rakev z rozloučení s rodinou

Zemřel nedlouho před návratem na pódia

Zatímco (hudební) svět truchlí, na internetu se objevily i kritiky na Jacksonovu adresu. Republikánský kongresman za New York Peter King ve svém videu na YouTube zpěváka označuje za nuznou existenci a za zvrhlíka, přičemž naráží na Jacksonovo obvinění ze zneužívání dětí.
Michael Jackson zemřel 25. června, v době, kdy se připravoval na nové turné. Příčina smrti nebyla dosud oficiálně stanovena. Patří k nejúspěšnějším osobnostem populární hudby všech dob, zejména díky albům Thriller a Bad.
V posledních letech Jacksonova popularita poněkud klesla, ale jeho skon zájem o jeho nahrávky znovu oživil. Ty se vyšvihly na přední příčky rozhlasových i prodejních žebříčků.

to je hrůza

20. září 2009 v 20:03 | janasek

Jacksonovi ve zlaté rakvi zpívaly hvězdy, dcera rozplakala svět

Ze Staples Center vynesli zlatou rakev, vrtulník vykreslil do oblohy nad Los Angeles písmena MJ a jedna z nejsledovanějších tryzen v historii skončila. Se zpěvákem Michaelem Jacksonem se nejprve rozloučila rodina na soukromém obřadu, pak přišlo veřejné rozloučení. Během více než dvouhodinové show zazněly obdivné vzpomínky a Jacksonovy písně v podání řady celebrit.

Bratři Michaela Jacksona nesou rakev ve Staples Centre
Jacksonovi bratři nesoou rakev

Emotivní závěrečné slzy pro "nejlepšího tátu"

"Stojím tady a snažím se nalézt slova útěchy. Snažím se pochopit, proč jsme ztratili bratra. Michaeli, když jsi odešel, vzal jsi s sebou kus mě. Děkuji ti za vše, co jsi udělal pro tento svět. A mám velkou prosbu, abys našemu bratrovi Brandonovi vyřídil, že ho objímám..." řekl jménem rodiny Marlon Jackson, než se mu zlomil hlas.
Janet s dcerami Michaela Jacksona La Toyou a Paris
LaToya Jacksonová a Michaelova dcera Paris
Dvanáctiletá dcera Paris se při svém projevu rozbrečela
Paris se při svém projevu rozbrečela
Pak přišla ještě dojemnější chvíle. Na pódiu se objevila dvanáctiletá Michaelova dcera Paris. "Byl nejlepším tátou, kterého jsme mohli mít," řekla v slzách.
Ve Staples Center se rozsvítil velký nápis I am alive and I am here forever a za zvuku písně Man On The Mirror - Jacksonově účtu bolestem světa - rodina vynesla z haly zlatou rakev s tělem slavného zpěváka na poslední cestu. "Lidé vstali, tleskají, pláčou. I když se to na začátku nezdálo, bylo to hodně emotivní," líčil přímo z haly zpravodaj MF DNES v Los Angeles.

Než přinesli krále ve zlaté rakvi, vypadl zvuk

Veřejné rozloučení zahájil půlhodinový výpadek, kdy z haly nešel zvuk televizního signálu. Když se technika vzpamatovala, objevila se ve Staples Center za tónů gospelové písně We're Going To See The King (Spatříme krále) Jacksonova rakev pokrytá rudými květy. Lidé povstali a aplaudovali.
//<![CDATA[ Misc.videoFLV({ data: "http://servis.idnes.cz/stream/flv/data.asp?idvideo=V090707_231051_tv-ostatni_zkl&idostrova=kultura&idrubriky=hudba&idclanku=A090707_152216_hudba_kot", width: 460, height: 302, image: "http://i.idnes.cz/09/071/vidw/JB2c4604_rodd.JPG" }); //]]> Oslavujeme život Michaela Jacksona. Odešel příliš brzy, ale nebude nikdy doopravdy pryč," řekl na adresu zpěváka přezdívaného "Král popu" pastor a rodinný přítel Lucius Smith.


Jacksonova sestra - zpěvačka Janet Jackson

Není důležité, kde jsem, vysvětlil Jacksonův producent
Jacksonova sestra Janet
Jacksonův bratr Jermaine zazpíval píseň Smiles Nejprve se na hřbitově rozloučila rodina
Krátce před 17. hodinou vyrazila auta s rodinou Jacksonových ze čtvrti Encino směrem ke hřbitovu Forest Lawn, kde se rodina se zpěvákem rozloučila na čtyřicetiminutovém soukromém obřadu. Policie kvůli koloně Rolls-Royceů, cadillaků a černých Range Roverů omezila provoz na šestiproudé dálnici.
Rakev s Michaelem Jacksonem pod pódiem ve Staples Centru
Rakev s Michaelem Jacksonem pod pódiem ve Staples Centru
Jacksonovi bratři nesou rakev z rozloučení s rodinou

VIDEO: Rozloučení s Jacksonem: Mluvili Berry Gordy a Queen Latifah, zpívala řada hvězd

Pro zobrazení videa musíte mít zapnutou podporu JavaScriptu
Rodina si pozvala řadu hostů, někteří však účast odřekli. Třeba herečka Elizabeth Taylorová, Jacksonova blízká přítelkyně, či Debbie Roweová, která byla dva roky zpěvákovou manželkou a porodila mu dvě děti.
K Jacksonovi se během své dnešní návštěvy Moskvy vyjádřil i americký prezident Barack Obama. "V naší populární kultuře jsou někteří lidé, kteří prostě uchvátí lidskou představivost. A po smrti se stanou ještě většími," řekl televizi CBS.
//<![CDATA[ Misc.videoFLV({ data: "http://servis.idnes.cz/stream/flv/data.asp?idvideo=V090704_191332_tv-zpravy_zkl&idostrova=kultura&idrubriky=hudba&idclanku=A090707_152216_hudba_kot", width: 460, height: 302, image: "http://i.idnes.cz/09/071/vidw/JB2c44f5_kolona.JPG" }); //]]> Předpokládá se, že přímý přenos z pohřbu Michaela Jacksona se stane vůbec nejsledovanějším pohřbem vysílaným na televizních obrazovkách. Přenos by zároveň mohl překonat počet 2,5 miliardy diváků, kteří v roce 1997 sledovali pohřeb princezny Diany.

Zemřel nedlouho před návratem na pódia

Zatímco (hudební) svět truchlí, na internetu se objevily i kritiky na Jacksonovu adresu. Republikánský kongresman za New York Peter King ve svém videu na YouTube zpěváka označuje za nuznou existenci a za zvrhlíka, přičemž naráží na Jacksonovo obvinění ze zneužívání dětí.
Michael Jackson zemřel 25. června, v době, kdy se připravoval na nové turné. Příčina smrti nebyla dosud oficiálně stanovena. Patří k nejúspěšnějším osobnostem populární hudby všech dob, zejména díky albům Thriller a Bad.
V posledních letech Jacksonova popularita poněkud klesla, ale jeho skon zájem o jeho nahrávky znovu oživil. Ty se vyšvihly na přední příčky rozhlasových i prodejních žebříčků.
//<![CDATA[ Misc.videoFLV({ data: "http://servis.idnes.cz/stream/flv/data.asp?idvideo=V090707_113813_tv-zpravy_hoj&idostrova=kultura&idrubriky=hudba&idclanku=A090707_152216_hudba_kot", width: 460, height: 302, image: "http://i.idnes.cz/09/071/vidw/HOJ2c4379_jackson.jpg" }); //]]>

pár Fotek Janet Jackson

20. září 2009 v 12:49 | janasek |  janet Jackson
moc jí to sluší co říkáte ??

2. kolo SONP

19. září 2009 v 20:50 | janasek |  Souteže
KONEC 1.kola SONP vypadává :

Scream Ywus

kysina

Mněly jste oba dvě 4 hlasy bohužel


ostatní jedou dál držím palečkywow

19. září 2009 v 13:48 | janasek |  Michael Jackson

Pokračování SONP

19. září 2009 v 10:17 | janasek

Soutěžící v kole SONP mají dnes poslední šanci do 13:00 hlasovat pro sebe a kdo bude mít nejmín hlasů vypadáva aa bude další kolo SONP

hlsujte tady

Držím palečky papapaMichael Jackson - This Is It Official Trailer

18. září 2009 v 14:38 | Janasek |  This Is It

Já už se tak těším a co vy ????????????????